İçeriğe geç

Lifebox, Turkcell TV+ Nedir Bu Uygulamalar?

Evet arkadaşlar son zamanlar da özellikle Lifecell ile birlikte karşımıza çok çıkıyor bu tür uygulamalar. Peki bunlar nedir? Ne değildir? Hepsini cevaplamaya çalışacağız sizlere. Herhangi bir sorunuz olursa yazı altına yorum yapabilirsiniz seve seve cevaplayacağız 🙂

Lifebox

Bu bir cloud servisidir. Cloud servisi nedir? Cloud servisi kısacası dosyalarınızı saklayabileceğiniz güvenli yerlerdir. Ve oldukça kullanışlıdır. Diyelim ki telefonunuzda yer yok. Fotoğraf silmekten başka çareniz yoktur normalde. Ama eğer yüklüyse fotoğrafları silmek yerine buraya yükleyebilirsiniz. Sonra dilediğiniz zaman geri yükleyebilir yada orada kalabilir. KKTCELL platinum ve Lifcell üyelerine ücretsizdir bu uygulama. Eğer üye bu saydıklarımın arasında ki paketlerden birine üye değilseniz 50 GB aylık 4 TL gibi bir fiyata saklayabilirsiniz. Daha yüksek paket satın almak istiyorsanız KKTCELL resmi sitesinden bilgi alabilirsiniz.

  • Platinum veya Lifecell paket kullanıyorsanız, ücretsiz paketinizi başlatmak için LIFE yazıp 3030’a gönderiniz.
  • Tekil lifebox 50GB paketi için lifebox 50GB,
  • Tekil lifebox 500GB paketi için lifebox 500GB
  • Tekil lifebox 2.5TB paketi için lifebox 2.5TB

yazıp 3030’a ücretsiz mesaj atabilirsiniz.

Turkcell TV+

Turkcell TV+ ile yüzlerce film, dizi ve kanal seçenekleri sunuyor sizlere. İsterseniz cebinizde, bilgisayarda yada tablette her şeyi izleyebileceksiniz. Özellikle KKTCELL özel kanallar sunuyor ayrıca. Ayrıca diyelim ki bir programı kaçırdınız üzülmeyin sizin yerinize kayıt edecektir. Aylık ücreti 10 TL’dir. Bu paketi alınca 5 GB internet yüklenecektir sadece Turkcell TV+ için. Sadece orada kullanabilirsiniz. Fakat 5 GB bitince normal paketiniz den gitmeye başlayacaktır.  Lifecell ve Platinum üyeleri ücretsiz yararlanabilirler.

  • Platinum ve Lifecell paket kullanıcıları: LIFE yazip 3030 a gonderebilirsiniz
  • Aylık Kıbrıs’a Özel TV paket aboneliği: TV yazip 3030 a gonderebilirsiniz.

 

 

Tarih:Anasayfa

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Resmi KKTCELL SİTESİ DEĞİLDİR by Compete Themes